Арсенал із Зінченком покинули Лігу чемпіонів: Баварія виграла матч-відповідь у Мюнхені

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
29
0 голосів
"Каноніри" провели непоказний матч у Мюнхені, який завершився на користь німецького клубу.

У повторному чвертьфіналі Ліги чемпіонів Баварія приймала на домашньому стадіоні "Альянц Арена" Арсенал. Після нічийного поєдинку в Лондоні (3:3) обидва клуби зберігали рівні шанси на вихід у півфінал, але в Німеччині сильнішими виявилися підопічні Томаса Тухеля.

Перший тайм поєдинку пройшов під диктовку господарів, але атака Баварії не конвертувала перевагу в забиті голи. Вирішальний епізод матчу трапився на 63-й хвилині, коли Йозуа Кімміх скористався результативною передачею Рафаеля Геррейро, відкривши рахунок. У час, що залишився до кінця зустрічі, Арсенал не зміг відігратися - Баварія пройшла до півфіналу.

Зазначимо, що Олександр Зінченко провів цей матч на лаві запасних. У півфіналі Ліги чемпіонів Баварія зустрінеться з Реалом, який у паралельному матчі переміг Манчестер Сіті в серії пенальті завдяки ефективній грі Андрія Луніна.