Боруссія шокувала Атлетіко в Дортмунді: "джмелі" пройшли до півфіналу Ліги чемпіонів

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
24
0 голосів
Підопічні Едіна Терзича здійснили камбек у матчі-відповіді з "матрацниками" на стадіоні "Сигнал Ідуна Парк".

Після поразки в Мадриді з рахунком 1:2 футболісти Боруссії вирвали переможний результат у домашній грі з Атлетіко (4:2), отримавши путівку в півфінал Ліги чемпіонів. До кінцівки першого тайму "джмелі" вели в рахунку 2:0 завдяки голам Юліана Брандта та Іана Матсена. Після перерви команді Дієго Сімеоне вдалося відновити нічийний результат на табло - автогол Матса Хуммельса та голу Анхеля Корреа.

Однак, протягом трьох хвилин у Боруссія оформила два м'ячі, які собі в актив записали Марсель Забітцер та Ніклас Фуллькруг, встановивши остаточний результат на користь представника Бундесліги.

У півфіналі Ліги чемпіонів Боруссія зустрінеться з ПСЖ, який розгромив в Іспанії Барселону (4:1).