Лунін проти Мудрика: Реал і Челсі зіграли контрольний матч, відомий результат

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
35
0 голосів
Товариське протистояння "вершкових" і "аристократів" завершилося перемогою представника іспанської Ла Ліги.

Сьогодні, 7 серпня, у США відбувся черговий контрольний матч за участю європейських топ-клубів. У Шарлотт на стадіоні "Банк оф Америка" зійшлися мадридський Реал і лондонський Челсі.

До 27-ї хвилини протистояння підопічні Карло Анчелотті вели в рахунку 2:0 - голи собі в актив записав Лукас Васкес і Браїм Діас. Під завісу першого тайму Челсі скоротив відставання в рахунку завдяки голу Чуквунонсо Мадуеке, а в другому таймі команди результативними ударами не відзначилися - перемога Реала з рахунком 2:1.

У звітному матчі Андрій Лунін вийшов на поле у другому таймі. Український воротар отримав високу оцінку за свої дії - 7,00. Михайло Мудрик на 58-й хвилині поєдинку змінив Рахіма Стерлінга, відігравши загалом 33 хвилини - оцінка вінгера склала 6,30.