Шовковський про втрачену перемогу над Рейнджерс: намагалися втримати результат

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
58
0 голосів
Наставник київського клубу прокоментував результат матчу кваліфікації Ліги чемпіонів із представником Шотландії.

6 серпня Динамо і Рейнджерс провели перший матч півфіналу кваліфікації Ліги чемпіонів. На 38-й хвилині поєдинку киян вивів уперед Андрій Ярмоленко, який замкнув простріл із флангу від Владислава Ваната.

У другому таймі команди продемонстрували рівну боротьбу. Здавалося, що гра завершиться мінімальною перемогою киян, але за 30 секунд до фінального свистка Рейнджерс зумів відігратися - голом відзначився Сірьель Дессер, якому асистував Вацлав Черни.

Після матчу головний тренер Динамо Олександр Шовковський прокоментував гру своїх підопічних і підсумковий результат:

"Обидві команди грали у футбол. Одна хотіла втримати результат, зробивши акцент на контратаки. У нас були чудові можливості. Основна загроза від суперника виходила на флангах.

В окремих моментах матчу нам потрібно було діяти впевненіше, але ми зробили помилки. Переглянемо відео і влаштуємо розбір. У нас дуже мало матчів такого рівня, а це негативно позначається на команді", - заявив Шовковський.

Матч-відповідь Рейнджерс і Динамо проведуть у Глазго - гра відбудеться 13 серпня, час початку о 21:45 за київським часом.