ТОП-5 футболістів, які подорожчали після Євро-2024

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
47
0 голосів
«Первый футбольный» аналізує дані порталу Transfermarkt, який підвищив футболістів, які виступали на минулому чемпіонаті Європи в Німеччині.

Євро-2024, яке проходило в Німеччині, завершилося тріумфом збірної Іспанії. У фіналі турніру «червона фурія» обіграла збірну Англії, завоювавши рекордний четвертий європейський титул.

1. За підсумками турніру портал Transfermarkt склав рейтинг футболістів, чия ринкова вартість різко зросла. Цілком очікувано цей рейтинг очолює хавбек збірної Іспанії Ламін Ямал, якого тепер оцінюють у 125 мільйонів євро. До старту Євро-2024 цінник на гравця Барселони становив 90 млн., а в березні цього року 75 млн. євро.
  2. Родрі - ще один новоспечений чемпіон Європи, чия ринкова вартість зросла. У новий клубний сезон хавбек Манчестер Сіті увійде з позначкою 130 мільйонів євро, що на 10 мільйонів більше, ніж до старту Євро-2024.
  3. Джамал Мусіала не домігся вражаючих результатів зі збірною Німеччини на домашньому чемпіонаті Європи, але гра 21-річного атакувального півзахисника змусила експертів Transfermarkt переглянути його ринкову вартість. Тепер Мусіала оцінюється в 130 мільйонів євро, а до початку чемпіонату Європи футболіст коштував на десять мільйонів дешевше.
  4. Збірна Грузії стала одним із головних відкриттів минулого турніру. Колектив Вілі Саньоля сенсаційно пройшов до 1/8 фіналу, де поступився майбутнім переможцям турніру. У складі грузинської збірної на Євро-2024 проявив себе Гіоргі Мамардашвілі, який здійснював неймовірні сейви. Тепер чинний голкіпер Валенсії коштує 45 мільйонів євро - до початку турніру цінник перебував на позначці 35 млн.
  5. Арда Гюлер - молода зірка мадридського Реала і збірної Туреччини теж стрімко дорожчає. До старту чемпіонату Європи турецький хавбек підходив із цінником 30 мільйонів євро. Оцінивши перспективи 19-річного таланту, Transfermarkt підняв вартість Арди до 45 млн. євро.