Беллінгем врятував і підвів збірну Англії: зірковий хавбек отримає жорстке покарання

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
21
0 голосів
Лідер "трьох левів" був занадто емоційний у момент святкування голу на чемпіонаті Європи.

Збірна Англії була вкрай близька до того, щоб із ганьбою покинути чемпіонат Європи, що проходить у Німеччині. У матчі 1/8 фіналу команда Гарета Саутгейта поступалася Словаччині з рахунком 0:1, але на п'ятій компенсованій хвилині свою команду врятував Джуд Беллінгем, який забив ефектний гол ударом через себе.

Святкуючи гол, захисник Реала дозволив собі непристойну поведінку. Зокрема, хавбек опустив руку в область статевого органа, продемонструвавши характерний жест лавці запасних збірної Словаччини.

За даними журналістів видання The Mirror, цей епізод зацікавив дисциплінарний комітет УЄФА, який уже провів розслідування. Джерело пише, що Беллінгем отримає дискваліфікацію на чвертьфінальний матч, у якому Англія зіграє проти Швейцарії - матч відбудеться 6 червня.