Німеччина завершила груповий етап Євро-2024 без поразок: Ноєр побив історичний рекорд

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
21
0 голосів
Підопічні Юліана Нагельсмана уникли поразки в заключному турі групової стадії чемпіонату Європи.

За підсумками двох стартових турів Євро-2024 збірна Німеччини гарантувала собі вихід у плей-оф. Спочатку "бундестім" розгромив Шотландію (5:1), а потім упевнено була переграна Угорщина (2:0).

На матч заключного туру зі Швейцарією німецькі футболісти виходили в статусі фаворитів, але в середині першого тайму "хрестоносці" вийшли вперед завдяки голу Дана Ндойє.

Уникнути поразки збірній Німеччини допоміг Ніклас Фюллькруг, який зрівняв рахунок на табло на другій компенсованій хвилині. Таким чином, із сімома очками в активі німці посіли перше місце квартету A.

Повний матч проти Швейцарії провів Мануель Нойєр. Для німецького воротаря цей поєдинок став 18-м на чемпіонатах Європи, що є абсолютним рекордом. 38-річний голкіпер перевершив за цим параметром Джанлуїджі Буффона, у якого в активі 17 поєдинків на європейських турнірах.