Франція стартувала на Євро-2024 з перемоги, але втратила Мбаппе: відомо, коли форвард повернеться в стрій

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
69
0 голосів
Успішний старт "триколірних" на турнірі в Німеччині був затьмарений складною травмою їхнього лідера.

Збірна Франції у стартовому турі групової стадії Євро-2024 зустрічалася з Австрією. Результат цієї гри вирішив єдиний гол, який австрійці забили у свої ворота - після прострілу Кіліана Мбаппе автогол собі в пасив записав Максиміліан Вобер.

Отримавши перевагу на 38-й хвилині поєдинку, підопічні Дідьє Дешама довели матч до переможного результату з мінімальним рахунком. Але вдалий старт збірної Франції на Євро-2024 був затьмарений епізодом, у якому перелом носа отримав Кіліан Мбаппе. На 90-й хвилині зустрічі новоспечений форвард Реала зіткнувся із захисником збірної Австрії Кевіном Данзо, отримавши удар у носову частину обличчя.

Тренерський штаб збірної Франції відразу ж зняв форварда з гри, випустивши на поле Олів'є Жиру. За попередніми даними, Мбаппе відновлюватиметься протягом 10 - 15 днів. Це означає, що форвард не зможе зіграти в матчах групового раунду з Нідерландами та Польщею.