Розгромна перемога над Молдовою і травма Миколенка: збірна України завершила підготовку до Євро-2024

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
44
0 голосів
Підопічні Сергія Реброва здобули велику перемогу в Кишиневі, а провідний гравець збірної України зазнав ушкодження напередодні старту чемпіонату Європи.

Збірна України завершила серію підготовчих матчів до чемпіонату Європи. Після нічийного протистояння зі збірною Німеччини (0:0) і результативної поразки від національної команди Польщі (1:3) підопічні Сергія Реброва з великим рахунком перемогли в Кишиневі збірну Молдови.

Уже на другій хвилині поєдинку Роман Яремчук відкрив рахунок, скориставшись помилкою захисників збірної Молдови. За дві хвилини до кінця основного часу першого тайму рахунок на табло подвоїв Віктор Циганков. Після перерви на полі з'явився Артем Довбик, який забив третій гол на 49-й хвилині, а на 54-й хвилині протистояння Георгій Судаков забив збірній Молдови четвертий гол, встановивши остаточний результат.

Велика перемога збірної України в Кишиневі була затьмарена травмою Віталія Миколенка. Український захисник отримав удар по ногах у підкаті від суперника, покинувши поле в середині першого тайму.

"Мені сказали, що Миколенко вже пройшов МРТ. Наскільки я зрозумів, там не все так страшно. Будемо сподіватися на краще. Завтра йому зроблять ще одне обстеження. Я трохи заспокоївся, тому що мені сказали, що там немає нічого страшного", - прокоментував пошкодження футболіста головний тренер збірної України Сергій Ребров.