Роберт Левандовскі: в України дуже сильна команда

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
46
Форвард збірної Польщі прокоментував контрольний поєдинок проти збірної України.

Контрольний матч між збірними Польщі та України, який відбувся у Варшаві, завершився перемогою господарів із рахунком 3:1. Польський форвард Роберт Левандовскі отримав 30 хвилин ігрового часу, вийшовши на заміну на 61-й хвилині поєдинку.

Після матчу форвард Барселони прокоментував результат і гру збірної України:

"У складі збірної України дуже багато хороших футболістів. Навіть якщо деякі з них не грали, у них все одно дуже сильна команда.

Ми швидко забили гол, що дало нам змогу грати більш упевнено і розкуто. Було кілька недоліків, але нам потрібно шукати моменти для поліпшення гри перед стартом чемпіонату Європи.

Збірна України погано почала цю гру. Потім трапилася травма Міліка, але ми поверталися в гру і створювали моменти. У складних ситуаціях ми контролювали м'яч", - заявив Левандовскі в інтерв'ю виданню Przegląd.

Днями з'явилася інформація, що Роберт Левандовскі може покинути Барселону цього літа. Кар'єра польського форварда може продовжитися в MLS. Усі подробиці тут.