Ребров про поразку від Польщі: тренер збірної України назвав головні помилки команди

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
51
0 голосів
Головний тренер збірної України прокоментував результат матчу зі збірною Польщі.

Збірна України зазнала результативної поразки в товариській зустрічі. До 30-ї хвилини поєдинку, який відбувався у Варшаві, підопічні Сергія Реброва поступалися в рахунку 0:3, а на 41-й хвилині Артем Довбик відіграв один гол із результативної передачі Руслана Малиновського.

У другому таймі збірна України володіла ігровою і територіальною перевагою, але конвертувати це в забиті голи команда не зуміла. Після поєдинку головний тренер Сергій Ребров відповів на запитання журналістів:

"Ми проводимо контрольні матчі, щоб робити в них помилки. Така моя думка. Футбол складається з безлічі компонентів. Ми програли в боротьбі і на стандартах. Я не вважаю, що цей матч потрібно розглядати тільки з негативного погляду. Були хороші відрізки, ми намагалися відігратися. Ми отримали дуже важливу інформацію перед стартом Євро-2024", - наводь слова Реброва офіційний сайт УАФ.

Нагадаємо, що заключний контрольний поєдинок напередодні старту чемпіонату Європи збірна України проведе 11 червня в Кишиневі проти збірної Молдови.