Вони це зробили: Байєр не програв Ромі та встановив світовий рекорд

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
71
0 голосів
«Фармацевти» у притаманному собі стилі врятувалися від поразки в Леверкузені.

У матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи Байєр приймав у Леверкузені Рому після гостьової перемоги з рахунком 2:0. До 66-ї хвилини поєдинку гості вели 2:0 - два пенальті реалізував Леандро Паредес.

Скоротити відставання в рахунку підопічні змогли після автоголу Джанлуки Манчіні, а на сьомій компенсованій хвилині голом у складі господарів відзначився Йосип Станішич - підсумкова нічия 2:2.

Цей результат дозволив Байєру не тільки пробитися у фінал Ліги Європи. Тепер клуб із Леверкузена володіє світовим рекордом - 49 офіційних матчів без поразок.

Нагадаємо, що у квітні Байєр достроково оформив титул Бундесліги. Також «аптекарі» зіграють у фіналі Кубка Німеччини з Кайзерслаутерном, а у фіналі Ліги Європи проти Аталанти.