Фіорентина стала першим фіналістом Ліги конференцій УЄФА

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
17
0 голосів
«Фіалки» домоглися потрібного результату в Бельгії, отримавши путівку у фінал єврокубкового турніру.

8 травня 2024 року в Бельгії відбувся матч-відповідь півфіналу Ліги конференцій між Брюгге і Фіорентиною. Перша зустріч суперників у Флоренції завершилася результативною перемогою «фіалок» із рахунком 4:3.

У бельгійській зустрічі господарі швидко відкрили рахунок - на 20-й хвилині голом відзначився Ганс Ванакен. Однак, підопічним Віченцо Італьяно вдалося уникнути поразки й додаткових таймів - на 85-й хвилині поєдинку нічийний та остаточний результат встановив Лукас Бельтран.

Другий півфінал Ліги конференцій відбудеться сьогодні. Олімпіакос після великої перемоги над Астон Віллою в гостях (4:2) прийме суперника на домашній арені.