Реал із Луніним прорвалися у фінал Ліги чемпіонів: відомі оцінки українського голкіпера

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
46
Колектив Карло Анчелотті у вольовому стилі обіграв суперника з Мюнхена на домашній арені в столиці Іспанії.

У матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів Реал приймав на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» Баварію після нічийного поєдинку в Мюнхені. Перший тайм поєдинку команди завершили без забитих голів, а на 68-й хвилині гостей вивів уперед Альфонсо Девіс - канадський хавбек вразив ворота Андрія Луніна ударом, який обвів.

Здавалося, що Баварія доведе матч до переможного результату, але на фінішному відрізку спрацювала заміна від Карло Анчелотті. Хоселу, який вийшов на заміну, спочатку зрівняв рахунок на табло на 88-й хвилині, а за три хвилини забив другий гол у ворота Мануеля Нойєра - підсумкова перемога Реала з рахунком 2:1.

Таким чином, «вершкові» пробилися у фінал Ліги чемпіонів, де на них уже чекала Боруссія. Клуб із Дортмунда у вівторок із мінімальним рахунком здолав у гостях ПСЖ.

Портал Flashscore виставив Андрію Луніну оцінку 7,50 - вищі бали у складі Реала тільки у Вінісіуса Жуніора, Джуда Беллінґема, Тоні Крооса і Хоселу. Сайт Whoscored оцінив гру українського воротаря індексом 7,00.

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться 1 червня 2024 року в Лондоні на стадіоні «Вемблі».