Перегони тривають: Динамо розгромило Верес

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
33
0 голосів
Підопічні Олександра Шовковського не дозволили Шахтарю збільшити відрив у чемпіонських перегонах.

Сьогодні, 1 травня 2024 року, відбувся перенесений матч п'ятого туру УПЛ, у якому Динамо на стадіоні імені Валерія Лобановського приймало Верес. Кияни оформили досить комфортну і переконливу перемогу з рахунком 3:0.

На 40-й хвилині гри рахунок відкрив Андрій Ярмоленко, а в другому таймі голи собі в актив записали Володимир Шепелєв і Матвій Пономаренко. Таким чином, Динамо зберегло відставання від Шахтаря в чотири очки. «Гірники» сьогодні розгромили на стадіоні «Лівий Берег» Чорноморець із рахунком 4:1.

Зазначимо, що очна зустріч двох лідерів чемпіонату України відбудеться 11 травня. До цього поєдинку кияни проведуть зустріч із Колосом, а Шахтар знову зіграє з Чорноморцем.