Вінісіус врятував Реал від поразки на полі Баварії: усе вирішиться в Мадриді

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
65
0 голосів
«Вершкові» зуміли уникнути поразки в Мюнхені завдяки дублю бразильського форварда.

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів Баварія приймала на домашній арені «Альянц Арена» Реал. На 24-й хвилині поєдинку геніальним пасом Тоні Крооса скористався Вінісіус Жуніор, який у дотик обіграв Мануеля Нойєра, реалізувавши вихід сам на сам - 0:1 на користь гостей.

У дебюті другого тайму Баварії видався ударний відрізок. Спочатку Лерой Сане відновив нічийний результат на табло, а за чотири хвилини Гаррі Кейн переграв Андрія Луніна з пенальті та вивів підопічних Томаса Тухеля вперед. На 83-й хвилині поєдинку Реал заробив свій пенальті після падіння у штрафному майданчику Родріго. Вінісіус Жуніор холоднокровно реалізував 11-метровий удар - нічия 2:2.

Портал Whoscored поставив Андрію Луніну оцінку 6,60, що є середнім показником у складі «вершкових». Найвищі бали у гостей отримали Вінісіус (7,70) і Крос (7,8). Зазначимо, що матч-відповідь команди проведуть 8 травня в Мадриді на стадіоні «Сантьяго Бернабеу».