Манчестер Сіті знищив Брайтон і повернув собі умовне лідерство АПЛ

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
26
0 голосів
«Містяни» без особливих труднощів впоралися в гостях із «чайками», забивши супернику чотири голи у відповідь.

У перенесеному матчі 29-го туру АПЛ Брайтон на стадіоні «Амекс» приймав Манчестер Сіті. Ще до перерви гості вели в рахунку 3:0 - дубль собі в актив записав Філ Фоден, а відкрив рахунок поєдинку Кевін де Брюйне.

У другому таймі підопічні Хосепа Гвардіоли зробили рахунок непристойним - результативною передачею Кайла Вокера скористався Хуліан Альварес. Перемога в Брайтоні дозволила Манчестер Сіті повернутися на перше місце турнірної таблиці АПЛ.

У битві за чемпіонський титул «містяни» йдуть другими з дистанцією в один бал від Арсеналу й однією грою в запасі. Третій Ліверпуль колектив Гвардіоли випереджає на три залікові пункти. У наступному турі АПЛ команда Хосепа Гвардіоли проведе гостьовий поєдинок на полі Тоттенхема.