Евертон позбавляє Ліверпуль шансів на чемпіонство: Миколенко отримав жахливу травму

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
26
Ліверпульське дербі завершилося сенсаційною перемогою «ірисок», а захисник збірної України зазнав ушкодження.

У рамках 29-го туру АПЛ Евертон приймав на домашній арені «Гудісон Парк» Ліверпуль. Дербі завершилося несподіваною перемогою «ірисок» із рахунком 2:0 - голи собі в актив записали Джарред Брентвейн і Домінік Калверт-Льюйн.

Під завісу першого тайму захисник «Евертона» Віталій Миколенко невдало приземлився на газон, отримавши пошкодження. Незважаючи на травму, футболіст збірної України дограв до перерви, в якій його замінив Ешлі Янг.

Зазначимо, що Евертон переміг Ліверпуль на своєму полі вперше з 2010 року. Тепер команда Юргена Клоппа відстає в чемпіонських перегонах від Манчестер Сіті на умовних чотири бали - «містяни» свій матч із Брайтоном зіграють сьогодні. «Іриски» завдяки перемозі у звітній зустрічі піднялися на 16-те місце турнірної таблиці, відірвавшись від зони вильоту на вісім балів. У наступному турі АПЛ команда Шона Дайча прийме на домашній арені Брентфорд, а Ліверпуль проведе гостьовий поєдинок на полі Вест Гема.