Зінченко з Арсеналом знищив Челсі з Мудриком у лондонському дербі

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
23
Лондонське дербі в черговому турі прем'єр-ліги завершилося найбільшою перемогою «канонірів» над «аристократами» в історії.

У рамках 29-го туру АПЛ Арсенал приймав на домашній арені «Емірейтс» Челсі. Уже на четвертій хвилині зустрічі господарі вийшли вперед завдяки голу Леандро Троссарда. У другому таймі атака команди Мікеля Артети заграла ще потужнішою і продуктивнішою. По дублю собі в актив записали Бен Вайт і Кай Хаверц. Підсумкова перемога з рахунком 5:0 стала найбільшою для Арсеналу над Челсі за всю історію.

У звітному матчі Михайло Мудрик з'явився у стартовому складі. Український вінгер провів на полі 66 хвилин. Портал Whoscored поставив українцю оцінку 6,00 - це середній показник у складі «аристократів». Олександр Зінченко вийшов на заміну на 72-й хвилині протистояння. Експерти оцінили дії українця індексом 6,50.

Завдяки заробленим трьом очкам у дербі Арсенал очолив турнірну таблицю АПЛ, але Ліверпуль і Манчестер Сіті проведуть свої матчі сьогодні і завтра, відповідно. «Червоні» зіграють у дербі на полі Евертона, а на «городян» чекає виїзд на поле Брайтона. У наступному турі АПЛ Арсенал зіграє на полі Тоттенхема. На Челсі чекає гостьовий поєдинок на стадіоні Астон Вілли.