Анчелотті: я пишаюся своєю командою, ми стали ближче до чемпіонства

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
27
0 голосів
Наставник "вершкових" дав коментар після матчу чергового туру Ла Ліги, в якому його підопічні вирвали перемогу в ель-класико.

Центральний матч 32-го туру іспанської Ла Ліги проходив у Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу", де Реал приймав Барселону. У дебюті зустрічі гості відкрили рахунок - помилкою на виході Андрія Луніна скористався Андреас Крістенсен. До перерви Вінісіус Жуніор відновив нічийний рахунок на табло, реалізувавши пенальті.

У другому таймі Барселона знову вийшла вперед - голом відзначився Фермін Лопес. Але гол Лукаса Васкеса і результативний удар Джуда Беллінгема на першій компенсованій хвилині забезпечили підсумкову перемогу Реала з рахунком 3:2.

"Це був рівний поєдинок. Обидві команди виглядали добре. Ми грали проти суперника, який доклав багато зусиль, щоб вклинитися в боротьбу за титул. Нам вдалося добре справлятися з різними ситуаціями. Двічі нам доводилося відіграватися, і ми це зробили.

Я пишаюся своєю командою, оскільки вона виграла два дуже непростих поєдинки. Ми щасливі, але на нас чекає підготовка до фінальної частини цього сезону. Тепер чемпіонство Ла Ліги набагато ближче, потрібно продовжувати в тому ж тонусі", - наводить слова Анчелотті видання AS.

Портал Whoscored оцінив гру Андрія Луніна в матчі проти Барселони індексом 6,40. Гіршу оцінку в складі Реала отримав тільки бразильський форвард Родріго.