Ліга Європи: Бенфіка з Луніним покинули турнір, Рома вийшла в півфінал

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
29
0 голосів
Стали відомі всі учасники півфінальної стадії Ліги Європи.

18 квітня відбулися матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи. Після гостьової перемоги з мінімальним рахунком на "Сан-Сіро" (1:0) Рома повторно обіграла Мілан на домашній арені (2:1) - у складі "вовків" голами відзначилися Пауло Дібала і Джанлука Манчіні, а у гостей гол престижу під завісу зустрічі забив Маттео Габбія.

Ліверпуль після великої поразки від Аталанти на "Енфілді" (0:3) не зміг взяти реванш у Бергамо. Підопічні Юргена Клоппа швидко відкрили рахунок в Італії (забив Мохаммед Салах з пенальті), але в решту часу поєдинку колектив Джанп'єро Гасперіні надійно оборонявся - мінімальна перемога "червоних".

Байєр, своєю чергою, продовжив історичну серію без поразок. "Фармацевти" тиждень тому здолали на своєму полі Вест Гем (2:0), а в матчі-відповіді в Лондоні "молотобійці" швидко вийшли вперед завдяки голу Майкла Антоніо. Уникнути програшу команді Хабі Алонсо допоміг гол Жеремі Фрімпонга, який забив на 89-й хвилині - нічия 1:1.

На стадіоні "Велодром" Марсель взяв реванш у Бенфіки за поразку в Лісабоні (1:2). Французький клуб перевів гру в додаткові тайми завдяки голу Фаріса Мумбанья на 79-й хвилині протистояння. У двох ігрових відрізках по 15 хвилин команди голів не забили, а в серії пенальті з рахунком 4:2 переміг Марсель - Анатолій Трубін не зміг відбити жоден 11-метровий удар.

Таким чином, у півфіналі Ліги Європи зіграють Марсель - Аталанта і Рома - Байєр. Перші матчі відбудуться другого травня, матчі-відповіді через тиждень - 9 травня 2024 року.