Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
27
0 голосів
Ім'я українського нападника більше не буде красуватися в елітному списку.

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів, що проходив у столиці Каталонії, ПСЖ розгромив Барселону з рахунком 4:1, взявши реванш за поразку в домашній зустрічі (2:3). Необхідний результат парижанам забезпечив Кіліан Мбаппе, який оформив дубль у другому таймі.

Тепер на рахунку форварда збірної Франції 48 забитих голів у 71-му зіграному матчі Ліги чемпіонів. Стільки ж м'ячів на рахунку Андрія Шевченка, але український форвард за свою кар'єру зіграв 100 поєдинків у найпрестижнішому клубному турнірі Європи.

Таким чином, Мбаппе потіснив Шевченка з десятої сходинки рейтингу найкращих бомбардирів Ліги чемпіонів. Незаперечним лідером цього рейтингу залишається Кріштіану Роналду, який забив 140 голів у 183 поєдинках.