ПСЖ пройшов Барселону в скандальному матчі

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
23
0 голосів
Паризький клуб взяв реванш у столиці Каталонії, скориставшись вилученням у складі суперника.

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів ПСЖ переміг Барселону в гостях із рахунком 4:1. Нагадаємо, що зустріч суперників у Парижі завершилася 3:2 на користь підопічних Хаві. У звітному протистоянні іспанський клуб швидко відкрив рахунок - голом відзначився Рафінья. На 29-й хвилині поєдинку головний арбітр зустрічі вилучив Рональда Араухо за фол останньої надії.

Підопічні Луїса Енріке скористалися чисельною перевагою у складі. До перерви рахунок зрівняв Усман Дембеле. У другому таймі гостей вивів уперед Вітінья, а остаточну перемогу парижан встановив Кіліан Мбаппе - гол із пенальті та з гри.

У півфіналі Ліги чемпіонів ПСЖ зустрінеться з Боруссією, яка в паралельному матчі взяла реванш у Дортмунді в Атлетіко (4:2).