Челсі з Мудриком знищив Евертон із Миколенком

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
30
0 голосів
"Аристократи" без проблем обіграли в Лондоні "ірисок", забивши супернику шість сухих голів.

У заключному матчі 33-го туру АПЛ Челсі приймав на домашній арені Евертон. У стартовому складі господарів на поле вийшов Михайло Мудрик, а у гостей звичний лівий фланг оборони посів Віталій Миколенко.

Ще до перерви Челсі повів у рахунку 4:0. Хет-трик на свій рахунок записав Коул Палмер, а четвертий гол забив Ніколас Джексон. У другому таймі колектив Маурісіо Почеттіно не зменшив атакувальних обертів - Палмер забив п'ятий м'яч, зафіксувавши покер, а 20-річний захисник Алфі Гілкріст оформив дебютний гол у складі Челсі, встановивши остаточний результат на табло - 6:0 на користь господарів.

Портал Whoscored оцінив гру Михайла Мудрика середнім балом 6,53. Віталій Миколенко за свої дії у складі Евертона отримав одну з найгірших оцінок у своїй команді - 5,30.