Полісся повторного програло Олімпії: Усик звинуватив суддю та УЄФА

Сергій Іванчук
Переглядів 41
0 голосів
Клуб із Житомира невдало провів дебютні матчі на європейській арені, не зумівши просунутися сіткою кваліфікації.

Минулий сезон УПЛ Полісся завершило на п'ятому місці турнірної таблиці, отримавши історичне право виступити у кваліфікації єврокубка. Жереб Ліги конференцій звів колектив із Житомира з Олімпією, яка перемогла представника УПЛ на домашній арені (2:0) у першій грі.

У матчі-відповіді, який проходив на нейтральному полі в Глівіце, підопічні Імада Ашура взяли успішний старт, вийшовши вперед уже на першій хвилині - голом відзначився Богдан Кушніренко. Але через десять хвилин Олімпія відновила нічийний результат на табло.

У другому таймі Полісся кинуло всі сили на атаку, але розкрити оборону словенської команди у номінальних господарів не вийшло. Ба більше, у компенсований час Олімпія провела результативну контратаку, забивши другий гол - поразка 1:2.

На звітному поєдинку був присутній Олександр Усик, який є гравцем Полісся. Після матчу абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі різко розкритикував роботу головного арбітра Мілоша Малиновича, який представляє Сербію:

"Прошу УЄФА звернути увагу на представників Сербії, які упереджено ставляться до України. Вони все ще підтримують нашого ворога. В УЄФА просто не бачать, вам гроші очі замилили? Суддя судить в один бік, може ви подивитеся на це? Відкрийте очі, УЄФА! Якщо ви потребуєте грошей, то я вам їх дам", - заявив Олександр в інтерв'ю телеканалу Megogo.

Нагадаємо, що в другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів київське Динамо принизило белградський Партизан, двічі обігравши сербський клуб із загальним рахунком 9:2.