Невдалий дебют на Олімпіаді: збірна України програла Іраку

Сергій Іванчук
Переглядів 49
0 голосів
Підопічні Руслана Ротаня не змогли заробити очки в дебютному матчі у Франції.

Футбольний турнір літньої Олімпіади за традицією розпочався раніше, ніж офіційне відкриття ігор. У Франції в дебютний раз на олімпійських змаганнях зіграла збірна України, яка в стартовому турі групової стадії зустрічалася з командою Іраку.

У дебюті другого тайму підопічні Руслана Ротаня вийшли вперед - голом відзначився півзахисник київського Динамо Валентин Рубчинський. На 57-й хвилині поєдинку головний арбітр зустрічі призначив дуже сумнівний пенальті у ворота збірної України, який реалізував Айман Хуссейн, а на 75-й хвилині поєдинку збірна Іраку забила вирішальний гол, встановивши остаточний результат на табло - 2:1.

Зазначимо, що в другому матчі групи зустрічалися Марокко та Аргентина. Цей матч також завершився сенсаційним результатом - перемога марокканців із рахунком 2:1. 27 липня команда Руслана Ротаня зустрінеться з Марокко, а 30 числа на українських футболістів чекає матч заключного туру групової стадії проти Аргентини.