Черговий провал збірної Бразилії: "селесао" вилетіли з Кубка Америки

Сергій Іванчук
Переглядів 43
0 голосів
Бразильським футболістам навіть не допомогло вилучення у складі суперника.

Збірна Бразилії завершила виступи на Кубку Америки. У чвертьфіналі турніру команда зустрічалася з Уругваєм. Основний час поєдинку команди завершили без забитих голів, а на 74-й хвилині уругвайці залишилися в чисельній меншості після вилучення Найтана Нандеса.

У додаткових таймах збірна Бразилії не скористалася перевагою, а в серії пенальті уругвайці припустилися тільки одного промаху, проти двох у бразильців.

За даними бразильських ЗМІ, провал на Кубку Америки ніяк не вплине на головного тренера збірної Бразилії Дорівала Жуніора, який продовжить очолювати команду. Зазначимо, що на груповій стадії турніру бразильці обіграли Парагвай (4:1) і зіграли внічию з Коста-Рікою (0:0), а нічия з Колумбією в заключному турі (1:1) не дала змоги команді вийти до плей-оф із першого місця.