Житомирські школярі тріумфували в Шкільній футзальній лізі

Оценить материал:
1 load
Рейтинг: 5.00
Фото официального сайта АФУ

Фото официального сайта АФУ

Команда житомирської школи №14 в серії пенальті виборола золото, перегравши однолітків з Києва.

Впродовж двох днів, 16-го та 17 травня, у столичному спорткомплексі КНУ ім. Т.Шевченка змагалися вісім кращих дитячих команд (6-ті класи шкіл) України - з Івано-Франківська, Луцька, Хмельницького, Вінниці, Києва, Житомира, Чернігова та Херсона.

 

Квінтесенцією турніру став «золотий» фінал, де за чемпіонське звання билися команда житомирської школи №14 та загально-освітньої школи №18 з Івано-Франківська. Основний час завершився внічию 1:1, тож долю чемпіонського кубка вирішила серія пенальті. Шестиметрові удари вдало виконали житомирські школяри, які і вибороли золоті медалі першої в історії Шкільної футзальної ліги України. Бронзу отримала команда вінницької школи №31, яка у матчі за третє місце розгромила команду київського ліцею №51.

 

Купа подарунків від компанії «Спортмастер» та Асоціації спортивної індустрії України, які підтримали цей проект, прикрасили церемонію нагородження. А поважні гості - заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич, перший заступник голови комітету фізвиховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Авраменко та виконавчий директор Асоціації спортивної індустрії України Георгій Копилов - разом з президентом Асоціації футзалу України Сергієм Владико нагородили всіх без виключення учасників змагань, призерів та чемпіонів, а також кожного вихователя та директора школи, що брали участь у Всеукраїнському фіналі.

 

Були також індивідуальні призи: в номінації найкращий бомбардир переміг Микола Миронюк з Луцька, найкращим захисником визнано Романа Гірко з Вінниці. Найкращий воротар - Іван Могілевець з Чернігова, а найкращий гравець всього турніру - Максим Хлань з Житомира. Приз найкращому тренеру отримав вихователь івано-франківської школи №18 Петро Липецький.

Источник: Официальный сайт АФУ

Выберите СВИСТОК:

SIlsOY9j8
26.10.2016, 09:36

very interesting and well made domryentauc. Even though so many of the things you cover might be obvious to some and covered before, its how you have presented it that makes it stand on its own. Good work.