Редакционная политика

Аватар 1Football.info 1Football.info
Редакционная политика

Питання конфлікту інтересів під час підготовки матеріалів на теми, пов'язані з висвітленням діяльності спортивних чиновників, регулює угоду про невтручання у редакційну політику. Вона не дає права втручатися у роботу журналістів, нав'язувати свою думку редакції, накладати цензурні обмеження.

Позиція редакції

1football.info висвітлює спортивні події України та світу, а також публікує статті та матеріали, необхідні для їх аналізу та розуміння. В аналітичних матеріалах і стрічці новин ми не дозволяємо особистим поглядам і перевагам впливати на неупередженість нашої роботи.

Вимоги до новин

Новини подаються справедливо, неупереджено та відповідно до професійних стандартів та етичних принципів журналістики. Підбираючи інформаційні приводи, ми виходимо з інтересів цільової аудиторії. У новинах ми перевіряємо факти, посилаємось на конкретні джерела. Ми відповідаємо за точність та достовірність поширеної інформації, ми не готові жертвувати цим за рахунок оперативності та ексклюзивності.

Якщо нашим виданням було поширено неправдиву або неточну інформацію, ми виправляємо, доповнюємо її та вибачаємося за помилку. Під час публікації резонансної інформації ми завжди виходимо із позиції суспільного інтересу. Ми з повагою ставимося до наших джерел інформації та гарантуємо їхню анонімність. У заголовках ми залишаємо за собою право розкрити не лише суть публікації, а й висловлювати певну позицію.

Вимоги до статей

У статтях журналістів автор аргументує та всебічно висвітлює різні позиції, спираючись на факти та коментарі учасників. До статей видання належать усі матеріали, написані як нашими журналістами, так і журналістами, які співпрацюють із нами на позаштатній основі.

Статті без авторів написані колективно від імені редакції можуть стосуватись виключно тематичних добірок.

Вимоги до інтерв'ю

Спікерів на інтерв'ю обирає редакція. Ми не надсилаємо наперед питання спікеру, можемо визначити лише теми для розмови. Письмові інтерв'ю розглядаються в окремих випадках, про що ми чітко інформуємо читачів на початку інтерв'ю. Ми можемо не надсилати підсумковий текст інтерв'ю на погодження спікеру, редакція залишає за собою право не брати до уваги значних змін із зміною відповіді. Дозволяється перевірка на фактологічні помилки.

Взаємодія з авторами

Публікації деяких розділів можуть містити власну думку авторів. Такі публікації можуть не відображати позиції редакції. У цьому розділі публікуються стовпчики, експертні статті чи аналітичні матеріали, написані як нашими журналістами, так і блогерами чи спортивними експертами, яким довіряє редакція. Такі публікації можуть містити одну позицію. Авторами таких текстів можуть бути персони з бездоганною репутацією. Ми не приймаємо статті невідомих нам авторів, написані не на наше прохання, без жодної нашої участі.

Мова

1football.info виходить українською мовою. Іншомовні коментарі, тексти та інтерв'ю перекладаються та адаптуються для публікації на сайті.

Реклама на сайті

Весь комерційний контент чітко маркується. Робота відділу продажу та редакції розділена. Наші рекламодавці не отримують привілеїв під час підготовки редакційних текстів. Ми не несемо відповідальності за зміст рекламних матеріалів. Редакція має право відмовити в розміщенні на сайті комерційної інформації, яка, на наш погляд, є неетичною, некоректною та такою, що може зашкодити іміджу та діловій репутації видання.

Правила публікації

Використання будь-яких матеріалів сайту дозволяється за умови посилання на 1football.info. Інтернет-ЗМІ повинні використовувати пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має розміщуватися в підзаголовку або першому абзаці матеріалу.