Арне Слот про поразку "Шахтаря" від Полісся: це футбол, трапиться може що завгодно

Аватар Сергій Іванчук Сергій Іванчук
60
0 голосів
Наставник "гірників" прокоментував невдалий матч своїх підопічних у Києві.

У рамках другого туру чемпіонату України Полісся грало в Києві проти Шахтар. У протистоянні з чинним чемпіоном і володарем кубка підопічні Імада Ашура вважалися очевидними аутсайдерами, але цей статус не завадив господарям заробити три очки - мінімальну перемогу Полісся забезпечив гол Сергія Чеботенка під завісу першого тайму.

Після матчу поразку своїх підопічних прокоментував наставник донецького клубу Марино Пушич:

"Цей матч можна розділити на дві частини. До перерви ми діяли недостатньо агресивно під час гри з м'ячем. Також мої гравці не показали достатньо бажання перемогти, працюючи без м'яча. Тому, перший тайм ми заслужено програли.

Що стосується другої частини поєдинку, то в мене претензій до команди немає. У суперника були небезпечні контратаки, але, на щастя, вони не вийшли результативними. Ми створили багато гольових моментів у другому таймі, але нам не пощастило. Це футбол, у ньому може трапитися що завгодно", - наводить слова Пушича офіційний сайт Шахтаря.

У рамках третього туру УПЛ Шахтар проведе гостьовий матч із Лівим Берегом - гра відбудеться 18 серпня в Києві - початок о 18:00.