Сергій Іванчук
Переглядів 54
0 голосів
Фланговий захисник збірної України пройшов поглиблене медичне обстеження.

У 29-го туру АПЛ, який проходив 24 квітня 2024 року, Евертон приймав на домашній арені Ліверпуль. «Іриски» оформили довгоочікувану перемогу в дербі на своєму полі (2:0), позбавивши команду Юргена Клоппа чемпіонських амбіцій.

Перемога команди Шона Дайча була затьмарена травмою Віталія Миколенка, який невдало приземлився на газон під завісу першого тайму, але дограв до перерви. Травма українського захисника виглядала моторошно, тому його участь на Євро-2024 залишалася під питанням. Однак, після тривалих тестів і обстежень британські лікарі винесли вердикт - операція Віталію не потрібна. При цьому, футболіст пропустить залишок клубного сезону.

Сам футболіст написав у соціальній мережі Instagram, що він сподівається зіграти на чемпіонаті Європи. У цьому сезоні Миколенко провів 34 матчі у складі Евертона, забивши два голи.